O NÁS
O NÁS

V oddělení gastrotechniky nabízíme obchodní, technickou, poradenskou a výrobní činnost v oblasti chladícího zařízení pro alkoholické i nealkoholické nápoje, včetně dodávky kompletních nápojových výčepních systémů se zajištěním servisních a sanitačních prací. Vlastní výroba je zaměřena na pivní průtočné chladiče PÁRTY a PROFI s chladící kapacitou 17 až 130 litrů/hod, dále na zařízení pro chlazení a ohřev vína a na výrobníky sodové vody. Zajistíme kompletní dodávku výčepních technologií včetně nerezového či dřevěného nábytku a čistících a sanitačních prostředků.

Nedílnou součástí obchodních aktivit naší společnosti je dovoz a velkoobchodní i maloobchodní distribuce solárních systémů a komponentů pro ohřev TUV, vyhřívání bazénů a přitápění objektů včetně tepelných čerpadel (vzduch/voda). Jedná se o špičkové vakuové boritokřemičité kolektory Heat Pipe včetně nerezových (trivalentních) solárních zásobníků.

Dále se zabýváme velkoobchodním i maloobchodním prodejem automatické sanitární techniky - automatických senzorových umyvadlových baterií, splachovačů pisoárů a toalet a bezdotykových senzorových dávkovačů tekutého mýdla.

V oblasti elektropohonu nabízíme sortiment elektrokol - městských, skládacích a do terénu. Dále skládací elektrovozíky pro golf, včelaře, rybáře a potápěče a speciální elektrovozíky pro osoby se sníženou pohyblivostí nebo s kombinovaným postižením.

Kompletní profesionální servisní služby jsou zajištěny celorepublikově, a to jak prostřednictvím našich servisních techniků, tak i prostřednictvím regionálních obchodních zástupců a smluvních servisních středisek.

Veškerý sortiment našeho programu, má příslušné certifikáty a odpovídá tedy všem hygienickým, ekologickým, technickým a bezpečnostním předpisům.


YmI0M