Výčepní zařízení a chlazení na pivo

Načepujte si doma v pohodlí čerstvé pivo. Chlazení na pivo je vhodné k chlazení i stáčení piva i nealkoholických nápojů. Je vhodné pro použitá na rodinných oslavách, posezení s přáteli, grilování na zahradě, na chatu, či chalupu.

Nabízíme různé druhy, výkony, a provedení domácích výčepních zařízení za přijatelné ceny. Naše pivní chlazení jsou zárukou nejvyšší kvality, výráběny přímo v České republice.Hlavní výhodou našich chlazení je krátký náběh na maximální chladící kapacitu, v krátkém čase je chlazení připraveno ihned k provozu.

Řadit podle 
Výrobce 

Chlazení na pivo SCH-23 A Kufr
zabudovaný vzduchový kompresor
Chlazení SCH-23A Kufr se zabudovaným vzduchovým kompresorem je určeno ke chlazení a stáčení piva i nealkoholických nápojů . Svou chladící kapacitou je zařízení vhodné pro použití na party oslavách, banketech, v malých restauracích či barech pro maximálně 25 osob. Výhodou tohoto chlazení je krátký náběh na maximální chladící kapacitu, po cca 10 minutách je chlazení připraveno k provozu. Tlakování
běžná cena 13 915 Kč
naše cena 12 705 Kč

Chlazení na pivo SCH-23 A Kufr


Chlazení na pivo SCH-23 Kufr
s kohoutem a odkapem
Chlazení SCH-23 Kufr je určeno k chlazení a stáčení piva i nealkoholických nápojů . Svou chladící kapacitou je zařízení vhodné pro použití na party oslavách, banketech, v malých restauracích či barech pro maximálně 25 osob. Výhodou tohoto chlazení je krátký náběh na maximální chladící kapacitu, po cca 10 minutách je chlazení připraveno k provozu. V záložce " Ke stažení " naleznete návod k použití.
běžná cena 11 265 Kč
naše cena 7 260 Kč

Chlazení na pivo SCH-23 Kufr


Chlazení na pivo SCH-23A Soudek
zabudovaný vzduchový kompresor
Chlazení SCH-23A Soudek se zabudovaným vzduchovým kompresorem je určeno k chlazení a stáčení piva i nealkoholických nápojů . Svou chladící kapacitou je zařízení vhodné pro použití na party oslavách, banketech, v malých restauracích či barech pro maximálně 25 osob. Výhodou tohoto chlazení je krátký náběh na maximální chladící kapacitu, po cca 10 minutách je chlazení připraveno k provozu.
naše cena 13 915 Kč

Chlazení na pivo SCH-23A Soudek

M2ViZ